II Przegląd Twórczej Aktywności Dziecięcej

Dnia 22 maja w naszym przedszkolu odbył się II Przegląd Twórczej Aktywności Dziecięcej pod hasłem RAZEM ŚPIEWAMY I TAŃCZYMY, DOBRZE SIĘ BAWIMY. W przeglądzie wzięły udział cztery przedszkola z gminy Mosina:
• Przedszkole w Krośnie
• Przedszkole nr 3 Integracyjne w Mosinie
• Przedszkole w Wiórku
• Przedszkole Akademia Odkrywców w Mosinie
Nasze przedszkole reprezentowała grupa Starszaków, która przedstawiła taniec do piosenki „Mama wszystko wie”, dzieci z grup Średniaków i Maluchów wsparły koleżanki i kolegów tańcem Smerfów, a wielkim hitem okazał się taniec Ali baba, który porwał całą widownię do wspólnej zabawy.
Dzieci reprezentujące przedszkola przedstawiły programy artystyczne na najwyższym poziomie. Wszyscy uczestnicy otrzymali upominek i dyplom za uczestnictwo w spotkaniu. Mamy nadzieję, że za rok również spotkamy się na III Przeglądzie Twórczej Aktywności Dziecięcej, bo przecież muzyka łagodzi obyczaje i wyzwala pasje z nas płynące.

Skip to content