Kochamy Babcię, Dziadka kochamy na spotkanie zapraszamy!!!

Tego dnia od samego rana z radością zabraliśmy się do pracy: kończenie dekoracji, ustawianie, nakrywanie i dekorowanie stolików, ustawianie krzesełek, to tylko niektóre czynności, które musieliśmy wykonać przed powitaniem gości. Udało się, zdążyliśmy!

Tuż przed jedenastą pojawili się pierwsi zaproszeni goście a potem było ich więcej i więcej. Teraz znów do pracy – to znaczy – czas na występy!

„Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu mam talent” – pod takim właśnie tytułem przygotowaliśmy program artystyczny dla naszych gości – Babci i Dziadka. Talent show, bo taką formę miały występy, prowadziły nasze panie: Marianna i Aneta. Swoje talenty mogliśmy zaprezentować w recytacji, śpiewie i tańcu, i jesteśmy przekonani, że wszystkim się podobało, bo oklaskom nie było końca a radosny uśmiech i łzy wzruszenia mówiły same za siebie. Na koniec wręczyliśmy własnoręcznie przygotowane upominki i uściskaliśmy naszych kochanych gości.

Skip to content