Przedstawienie „Różnorodność Kultur Europy” – relacja

W piątek 09. 11.2018 r. grupa ,,Średniaków” oraz ,,Starszaków” z paniami wybrała się do sali reprezentacyjnej Mosińskiego Ośrodka Kultury, gdzie wspólnie z dziećmi z innych placówek przedszkolnych obejrzała przedstawienie teatralne pt. ,,Różnorodność Kultur Europy”. Przedstawienie miało na celu przybliżenie cech charakterystycznych krajobrazu i kultury wybranych krajów Europy: Niemiec, Hiszpanii, Francji, Włoch. Gra aktorów polegała również na angażowaniu widzów w przedstawienie, co bardzo spodobało się małym przedszkolakom, które jeszcze chętniej oglądały przygody głównego bohatera Kuby i jego czworonożnego przyjaciela psa Puszka. Historia podróży  małego chłopca Kuby zakończyło się  pozytywnie choć na początku nie było to tak oczywiste, a gra aktorów została doceniona gromkimi brawami przedszkolaków.

Skip to content