Rozpoczęcie roku szkolnego

Po udanych wakacjach szczęśliwe i uśmiechnięte, ale również niepewne przedszkolaki przywitały swoje panie, koleżanki i kolegów i kolorowe sale z zabawkami.
1 września odświętnie ubrane dzieci spotkały się w przedszkolu na uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego. Pani dyrektor Zuzanna Tylska z radością przywitała wszystkie dzieci, rodziców i personel przedszkola, życząc wielu radości, dobrego humoru, nowych przyjaźni oraz dni wypełnionych zabawą. Chociaż początki bywają trudne, to wierzymy, że czas spędzony w przedszkolu na wspólnej zabawie pomoże dzieciom z grupy Maluszków zapomnieć o tęsknocie za ukochanymi rodzicami. Mimo, że nowy rok dopiero się zaczął, mamy głowy pełne pomysłów, które wykorzystamy do twórczego i wszechstronnego rozwoju naszych wychowanków.

Skip to content