Wigilia i wizyta Gwiazdora

Tradycyjnie, jak co roku na kilka dni przed rodzinną wigilią, którą każdy z nas w szczególny sposób obchodzi w swoim domu wszyscy spotkaliśmy się przy wspólnym stole. Spotkanie zostało zorganizowane po to, by podzielić się opłatkiem i zjeść wigilijny posiłek z kolegami i koleżankami w świątecznej atmosferze.

W tym roku było to w czwartek 21.12.2017r. Zanim jednak usiedliśmy do wspólnego stołu wzięliśmy udział w jasełkach, które zostały odegrane przez najstarszych przedszkolaków. Następnie wszystkie dzieci złożyły sobie życzenia i popróbowały przygotowanych przez nasze panie kucharki wigilijnych potraw.

Nie da się ukryć, że najwięcej emocji wśród dzieci wzbudzał długo wyczekiwany gość, który po smacznym posiłku pojawił się w drzwiach przedszkolnej sali. Był nim Gwiazdor, który odwiedził nasze przedszkole, by obdarować wszystkie dzieci i panie wspaniałymi prezentami. Nie było jednak tak łatwo otrzymać upominek. Każda z grup musiała przedstawić swój krótki program artystyczny, w postaci piosenki lub wierszyka, a dopiero potem otrzymała upragniony prezent.
Okazało się również, że Gwiazdor bardzo lubi się fotografować z dziećmi, którym wręcza prezenty. Dlatego też zostały wykonane pamiątkowe zdjęcia z przedszkolakami.

Skip to content