Wspólnie obchodzimy Dzień Pluszowego Misia

24.11.2017 czyli dzień przed obchodami Światowego Dnia Pluszowego Misia świętowaliśmy w przedszkolu urodziny naszych ukochanych maskotek.

W tym wspaniałym przyjęciu udział wzięły wszystkie dzieci z naszej placówki. Przedszkolaki spotkały się w sali Maluszków, przynosząc z domu swego ulubionego misia. Na początku przyjęcia zostało odśpiewane głośne „STO LAT” dla naszych milusińskich, a następnie dzieci wysłuchały historii powstania maskotki. Były zagadki, zabawy i tańce z misiami oraz próbowanie słodkiego miodku. Na sam koniec każda z grup otrzymała duży plakat z wizerunkiem misia, który wypełniała dowolnym materiałem plastycznym. Nie da się ukryć, że był to bardzo przyjemny dzień dla każdego przedszkolaka.

Dziękuję wszystkim przedszkolakom za udział we wspólnej zabawie
Aneta Brylewska.