Wspólnie obchodzimy Dzień Pluszowego Misia

24.11.2017 czyli dzień przed obchodami Światowego Dnia Pluszowego Misia świętowaliśmy w przedszkolu urodziny naszych ukochanych maskotek.

W tym wspaniałym przyjęciu udział wzięły wszystkie dzieci z naszej placówki. Przedszkolaki spotkały się w sali Maluszków, przynosząc z domu swego ulubionego misia. Na początku przyjęcia zostało odśpiewane głośne „STO LAT” dla naszych milusińskich, a następnie dzieci wysłuchały historii powstania maskotki. Były zagadki, zabawy i tańce z misiami oraz próbowanie słodkiego miodku. Na sam koniec każda z grup otrzymała duży plakat z wizerunkiem misia, który wypełniała dowolnym materiałem plastycznym. Nie da się ukryć, że był to bardzo przyjemny dzień dla każdego przedszkolaka.

Dziękuję wszystkim przedszkolakom za udział we wspólnej zabawie
Aneta Brylewska.

Skip to content