Wspomnienia z uroczystości ,,Pasowania na Przedszkolaka”

Tradycją naszej placówki jest uroczystość „Pasowania na Przedszkolaka”, która w tym roku odbyła się 13.10.2017r. Podczas tej imprezy najmłodsi wychowankowie przedszkola zostali włączeni do grona społeczności przedszkolnej. Uroczystość rozpoczęła się od powitania przez panią Dyrektor wszystkich dzieci i ich rodziców. Następnie każda z grup zaprezentowała przygotowany program artystyczny, który został nagrodzony gromkimi brawami ze strony przybyłych gości. Kolejną atrakcją dla wszystkich zgromadzonych było pasowanie dzieci i wręczanie im dyplomu oraz słodkiego upominku. Na koniec uroczystego dnia wychowawcy wszystkich grup wnieśli do sali prezenty zakupione dla dzieci, z pieniążków ofiarowanych przez rodziców.