Wspomnienia z Wieczoru Adwentowego

13.12.2017 o godz. 17.00 sala najmłodszych przedszkolaków wypełniła się rodzicami, którzy przybyli do przedszkola wraz ze swoimi pociechami, by wziąć udział w rodzinnym spotkaniu. Był to zapewne dla większości rodziców czas niezwykły, ponieważ choć na chwilę mogli oderwać się od codziennych obowiązków i wspólnie z dziećmi poczuć atmosferę nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Przygotowany przez panie i dzieci program artystyczny, składający się z piosenek, wierszy, tańca i zabaw wprowadził wszystkich w doskonały nastrój. A dekoracje świąteczne w postaci (aniołów, bałwanków, czy gwiazdorów) które rodzice wykonywali wspólnie z dziećmi ujawniły wiele jeszcze nieodkrytych talentów.

W czasie spotkania nie zabrakło również słodkiego poczęstunku oraz dźwięków świątecznych kolęd.
Wszystkim rodzicom serdecznie dziękujemy za udział w spotkaniu

Wychowawcy

Skip to content