Konkurs „Witaj Wiosenko”

Szanowni Rodzice w związku z sytuacją, która zmusiła nas do odwołania zajęć dydaktyczno- wychowawczych  w tym roku ,,Powitanie wiosny” będzie miało inną formę. Zamiast zaplanowanego marszu przedszkolaków, proponuje  konkurs fotograficzny  pt: ,,Witaj wiosenko ! ”, do którego bardzo serdecznie zapraszam wszystkich rodziców z dziećmi. Konkurs potrwa od  21.03 do  27.03.2020

Konkurs polega na stworzeniu dla dziecka stroju, który będzie posiadał charakterystyczne dla tej pory roku ,,Wiosny” elementy np.( kwiaty, zwierzęta budzące się z zimowego snu, przylatujące ptaki itp.). Wszystko zależy od państwa kreatywnego myślenia. Zachęcam do tworzenia stroju z materiałów znajdujących się w domu, popierając akcję ,,Zostań w domu”.

W przygotowany przez państwa strój należy ubrać dziecko i zrobić zdjęcie, które proszę przesłać na mój adres e-mail aneta.brylewska@wp.pl z dopiskiem w temacie  konkurs ,,Witaj wiosenko”. Przesłane zdjęcia zostaną zamieszczone na stronie internetowej przedszkola.

Dla wszystkich dzieci uczestniczących w konkursie zaplanowany jest mały upominek oraz pamiątkowy dyplom.

Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie i życzę kreatywnej zabawy z dzieckiem  Aneta Brylewska.

Skip to content