Obiad Wigilijny- relacja

Zaledwie na  kilka dni przed naszą rodzinną Wigilią  19.12.2018 r. spotkaliśmy się w ,,Bajkowym Domku” , by wspólnie z kolegami, koleżankami i naszymi paniami podzielić się opłatkiem, złożyć sobie świąteczne życzenia oraz spróbować pyszności przygotowanych przez panie z kuchni. Ten dzień był wyjątkowy- pełen atrakcji. Od rana bowiem uczestniczyliśmy w przedstawieniach jasełkowych, które zaprezentowali nam starsi  i młodsi koledzy i koleżanki  z grupy Księżniczek i Rycerzy oraz Wróżek i Czarodziejów. Następnie spotkaliśmy się wszyscy przy wspólnym stole, przy którym również śpiewaliśmy znane kolędy. I wreszcie przyszedł też czas by odwiedził nas długo oczekiwany gość Gwiazdor, który i tym razem nie zawiódł naszych oczekiwań, przynosząc dla każdego wspaniały prezent. DZIĘKUJEMY GWIAZDORKU : )

Skip to content