KOMUNIKAT – przedłużenie ograniczenia funkcjonowania Przedszkola nr 4 „Bajkowy Domek” w Mosinie

Szanowni Państwo
Zgodnie z Rozporządzeniem MEiN zostaje przedłużone czasowe ograniczenie funkcjonowania przedszkola do 18 kwietnia 2021 r. Rodzice, którzy spełniają warunki rozporządzenia i planują przyprowadzić dziecko do przedszkola, zobligowani są do złożenia Wniosku o zorganizowanie zajęć w przedszkolu (Załącznik). Informację o chęci skorzystania z opieki przedszkolnej należy wysłać na adres mailowy (przedszkole4mosina@wp.pl) przynajmniej jeden dzień przed planowanym pobytem dziecka w przedszkolu. Jest to związane z właściwą organizacją pobytu oraz żywienia dzieci. Scan wniosku można wysłać również mailowo na w/w adres albo złożyć podczas przyprowadzenia dziecka do przedszkola.
W dalszym ciągu dzieciom pozostającym w domu, nauczycielki poszczególnych grup będą przesyłać propozycje różnych aktywności.

z wyrazami szacunku
Zuzanna Tylska
Dyrektor Przedszkole nr 4 „Bajkowy Domek”