Relacja z konkursu fotograficznego ,,Witaj wiosenko”

Relacja z konkursu fotograficznego ,,Witaj wiosenko”

Drogie dzieci  bardzo się cieszę, że wiosenny humor Was i Waszych rodziców nie opuszcza. Pogoda i różne zjawiska przyrodnicze, które obserwujemy za oknem wskazują na to, że wiosna na dobre się pojawiła. Wasze stroje, które przygotowaliście na konkurs świadczą o tym, iż doskonale wiecie jakie znaki w przyrodzie wskazują na to, że właśnie zmieniła się pora roku.  Pokazaliście między innymi to, że wiosną: mocniej świeci słoneczko, przylatują bociany oraz  pojawiają się wesołe żabki. Wychodzą  piękne zielone listki, kolorowe kwiaty oraz barwne motylki. Pokazują się również zwierzątka, które w zimowej porze trudno było dostrzec. Wychodzą z gawry niedźwiadki, które pragną zjeść coś pożywnego po długim  zimowym śnie. Zaczyna się praca w ogrodzie, do której jest potrzebny odpowiedni i profesjonalny sprzęt, konewki, łopatki, szpadelki i klapki do odganiania dręczących nas much. Niezbędny jest również  strach na wróble, który będzie pilnował naszych plonów.
Gratuluję wszystkim kreatywnych pomysłów i życzę wielu ciepłych i kolorowych dni tej Wiosny. Przesyłam też wspólny dyplom w podziękowaniu za udział w konkursie.  

Skip to content