Relacja z konkursu plastycznego „Dary jesieni”

Na przełomie października i listopada w Przedszkolu został zorganizowany konkurs plastyczny pt. „Dary jesieni”. Celem  konkursu było rozbudzanie zainteresowań przyrodniczych dzieci, wyrażanie przez dzieci otaczającego je świata w formie plastycznej i rozwijanie twórczej ekspresji i kreatywności. Wzięło w nim udział 27 dzieci ze wszystkich grup: 8 z grupy „Elfy i Krasnale”, 3 z grupy „Wróżki i Czarodzieje” i 16 z grupy. „Księżniczki i Rycerze”. Wszystkie prace prezentowały różne techniki plastyczne, w których nie zabrakło materiału przyrodniczego. Po tygodniowym głosowaniu, w którym każda rodzina mogła wybrać jednego kandydata z każdej grupy wiekowej, wyłoniono 10 laureatów konkursu. Każdy uczestnik konkursu otrzymał upominek i pamiątkowy dyplom. GRATULUJEMY!

LAUREACI KONKURSU:

KAT. 3-latki

I MIEJSCE:

Maja Zielińska

II MIEJSCE:

Alicja Świerczyńska

III MIEJSCE:

Nikola Zydorczy

 

KAT. 4-latki

I MIEJSCE:

Krystian Stelmaszyk

II MIEJSCE:

Natalia Nowińska

III MIEJSCE:

Alicja Skrzypczak

 

KAT. 5-latki

I MIEJSCE:

Wiktoria Skoryna

II MIEJSCE:

Adam Mikołajczak

III MIEJSCE:

Wojciech Filisiewicz

Julia Rapior

 

Skip to content