Event Categories: Imprezy

Rozpoczęcie Roku

1 września rozpoczynamy nowy rok przedszkolny. Cieszymy się i wierzymy, że wspólnie uda nam się zorganizować pracę i zabawę w bezpieczny sposób. Proszę o zapoznanie się z dokumentami ponieważ przedszkole będzie pracować w określonym reżimie sanitarnym w trakcie trwania pandemii COVID – 19.
Z załącznikiem do procedury (oświadczenie i deklaracje) należy zapoznać się, podpisać i przynieść w pierwszym dniu pobytu dziecka w przedszkolu.

Zaproszenie do Bajkowego Domku na zabranie informacyjno-organizacyjne

Zapraszamy na zebranie informacyjno-organizacyjne w dniu 31 sierpnia 2020r. dotyczące nowego roku szkolnego dla rodziców grupy 4 -latków o godz. 18.00 a rodziców grupy 5 – latków o 17.00.
Prosimy o założenie maseczek i zachowanie odpowiednich odległości podczas zebrania.

Dyrektor i Grono Pedagogiczne Przedszkola nr 4 „Bajkowy Domek”

Uaktualnienie trzecie- PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA W OKRESIE PANDEMII COVID-19

Szanowni Państwo

W związku z nowymi regulacjami prawnymi zostały uaktualnione Procedury bezpieczeństwa w okresie pandemii Covid-19 na terenie Przedszkola nr 4 „Bajowy Domek” w Mosinie. Proszę o zapoznanie się z aktualnymi procedurami.

Niech żyją wakacje!!!

Drodzy Rodzice i Drogie Dzieci
Wszystkim przedszkolakom i ich Rodzicom życzymy wspaniałych, bezpiecznych i roześmianych wakacji, udanego wypoczynku, samych słonecznych dni. Niech ten letni czas będzie pełen niezapomnianych wrażeń i bajkowych przygód. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i do zobaczenia we wrześniu.

Dyrektor i Pracownicy
Przedszkola nr 4 „Bajkowy Domek” w Mosinie

Uaktualnienie drugie- PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA W OKRESIE PANDEMII COVID-19

Uaktualnienie – PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA W OKRESIE PANDEMII COVID-19
  1. Szanowni Państwo

PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA W OKRESIE PANDEMII COVID-19

Szanowni Państwo

W związku z otwarciem przedszkoli od 11 maja i przyjęciem dzieci na zajęcia opiekuńczo-wychowawcze zostały opracowane Procedury bezpieczeństwa w okresie pandemii Covid-19 na terenie Przedszkola nr 4 „Bajowy Domek” w Mosinie. Proszę o zapoznanie się z procedurami i wypełnienie oświadczeń.

Akcja MOK – „Pokoloruj z nami SERCE!” – zapraszamy

Zapraszamy rodziców i dzieci z całej Gminy Mosina do włączenia się w akcję „Pokoloruj z nami SERCE!”

Podaruj razem z nami pocztówkę dla tych, którzy każdego dnia narażają swoje życie i zdrowie.
Podaruj też uśmiech pacjentom, którzy są w trudnej sytuacji, osamotnieni i bez bliskich osób wokół.

Życzenia Wielkanocne

Święto Wielkiej Nocy to czas otuchy i nadziei,

czas odrodzenia się wiary w siłę Chrystusa

i w siłę człowieka.

Życzymy Wam Kochani ,

aby te Święta Wielkanocne

wniosły do Waszych serc

wiosenną radość i świeżość,

pogodę ducha, spokój,

ciepło i nadzieję, na lepsze jutro…

Dyrektor i Pracownicy Przedszkola nr 4 „Bajkowy Domek”

Szanowni Państwo!

Informujemy, że okres zawieszenia zajęć w szkołach i przedszkolach został wydłużony do 26 kwietnia 2020r.

Od 14 kwietnia  sekretariat przedszkola pełni dyżur codziennie w godzinach 9:00-12:00.